VASAS SZTRÁJK A KECSKEMÉTI MERCEDES GYÁRBAN!

mbmh sztrajkNovember 23-án délután sikertelenül zárultak a tárgyalások a Vasasszakszervezet képviselői és a menedzsment között a 2017. évi bérfejlesztés témájában.

A Sztrájkbizottság és a Bizalmi Testület úgy döntött, hogy 2016. november 24-én 00:30-tól két órás munkabeszüntetéssel ad nyomatékot követeléseinek.

A Vasas Szakszervezeti Szövetség tisztségviselőit nem engedik be a gyár területére.

A kollégák között zúg a hajrá magyarok! A munkatársak a himnuszt éneklik és kitartanak!

Együtt erősebbek vagyunk!

A vasas Szakszervezeti Szövetség regionális ügyvivőjének, Bere Ferncnek a nyilatkozata az eseményről (hirtv.hu) itt tekinthető meg.