MOM nyugdíjas klub

Kedves ünnepséget rendeztek a szakszervezet nyugdíjasai 2016. október 11-én. A harminchoz közeli számú résztvevő finom mangalica zsíros kenyeret kapott lilahagymával és sokféle saját maguk által sütött sütemény volt desszertként „tálalva”. Vendégeink voltak: a Vasas Szakszervezeti Szövetség munkatársa Tarsoly Imréné, a MOM Emlékalapítványtól Nádudvari Zoltán és Telek György, akik egy közelgő konferenciára hívták meg a MOM nyugdíjasokat, melynek célja a MOM emlékének és nevének megőrzése.Levetítették a szeptember 10-én több száz részvevő jelenlétében megtartott MOM találkozón készült videó filmet. Mindenki örömmel vette, hogy a MOM volt dolgozói – főként az Emlékalapítvány segítségével – ápolják régi munkahelyük emlékét. Jó hangulatban, kellemes beszélgetésekkel, jó ízű falatok mellett telt el a délután. Hasonlóra karácsony előtt kerül sor, akkor is szeretettel várunk mindenkit!

Fischer Péterné MOM Nyugdíjas Bizottság titkára