Transznacionális Partnerségi Iroda - Szaktanács megbeszélés, Győr

2016. július 19-én tartotta Győrben a Transznacionális Partnerségi Iroda (TPI) Szaktanácsa a megalakulása utáni első ülését. Az ülésen a TPI projektért felelős német és magyar szakszervezeti kollégák meghallgatták az iroda eddigi tevékenységének az összegzését és értékelték az elvégzett feladatokat. Michael Lichel, mint a TPI német munkatársa és egyben a nonprofit Kft. vezetője részletesen ismertette az iroda jelenlegi helyzetét és kitért indulás körüli a nehézségekre, beszélt az első félévben elvégzett képzéseikről és a csapatépítési munkáikról. A beszámolója során kitért a nyugat-magyarországi szakszervezetek megmozdulásaira és a TPI szerepére, (AUTOLIV, LUK) illetve vázolta a második félévre tervezett feladatokat. A TPI Szaktanácsa elfogadta az első félévről szóló beszámolót és további eredményes munkát kívánt az iroda munkatársainak az év második felére.

Szőke Zoltán