Új szolgáltatás Vasas Tagoknak!

Nagy örömmel adunk tájékoztatást arról, hogy a Vasas Szakszervezeti Szövetség és a Generali Biztosító Zrt. között 2016. május 1.-vel létrejött egy megállapodás, amely a Vasas tagok kollektív jogvédelmét szolgálja.

A megállapodás alapján, a Generali Biztosító Zrt. minden károkozással összefüggésben képviseli a Vasas tagok jogait, - és szükség esetén fizeti a jogi képviseleti, bírósági-, szakértői, egyéb költségeket - amikor azok sérülnek a munkáltatóval szemben. Az olyan esetekben pedig, amikor a munkáltató a gondatlanságból elkövetett károkozás miatt kártérítést kér, a szerződés keretében a biztosító megvizsgálja, hogy jogos-e a kártérítési igény, illetve annak összege megfelel-e a hatályos törvényeknek. A részletekről itt olvashattok bővebben.

Reméljük, hogy ezzel a lehetőséggel kevés munkavállalónak kell majd élnie, de akit jogi sérelem ér, az megbízható és hathatós segítséget kap a Vasas által. Számitunk rád! Számíthatsz ránk!