Felkészülés a bértárgyalásokra

tarsoly oktatA Magyar Szakszervezeti Szövetség Dél-alföldi Régiójának tisztségviselői részére tartott képzést január 28-án Tarsoly Imréné, a Vasas Szakszervezeti Szövetség szakértője. Az oktatáson elsősorban a 2016. január elsejével hatályba lépett, a munkavállalókat érintő jogszabályváltozások, a személyi jövedelemadó törvényben, a béren kívüli és egyéb juttatások adózásában, a minimális és - garantált bérben, a társadalombiztosításban történt változásokról tájékoztatta a tisztségviselőket az előadó. Előadásában részletesen kitért az alapszervezeti szintű bértárgyalásokhoz szükséges ismeretekre illetve módszerekre is.