VASAS kongresszus

kongA Vasas Szakszervezeti Szövetség rendkívüli kongresszusa 2015. november 26.-án 9 órától megkezdte munkáját. A rendezvény helyszíne - a hagyományoknak megfelelően – a Szövetség Magdolna utcai székháza.

A napirendek között szerepel a Vasas Alapszabályának módosítása és az új struktúrához illeszkedően, egy alelnök és a Felügyelőbizottság tagjainak és póttagjainak megválasztása.

A kongresszusi küldöttek legalább 3/4-es szótöbbségével döntenek a Vasas Szakszervezeti Szövetség szervezeti egységeinek jogi személyiségéről és az Alapszabály módosításáról. A tisztségekre pedig azok tekinthetők megválasztottnak, akik a küldöttek több mint 50 %-ának szavazatát megkapják.  A rendkívüli kongresszus egy napos, így a nap végére kiderül, hogy milyen szervezeti formában, kiknek a vezetése és felügyelete alatt folytatja majd tovább érdekvédő munkáját az egyik legpatinásabb szakszervezet.

Egységesen, hitelesen, sikeresen!

FRISS:

Sikeresen befejeződött a kongresszus. Elfogadásra került az új Alapszabály, László Zoltán az új alelnök, és megválasztásra került az FB 5 tagja, és 2 póttagja is. A DUNAFERR részéről már meg is érkezett az első gratuláció, melyet itt megtekinthet.