A Dunaferr DV. Vasas Szakszervezeti Szövetség ma tájékoztatót adott ki Dunaújváros jegyzőjének Birtokvédelmi Határozatával kapcsolatos perükben született II. fokú ítéletéről. A bíróság helyben hagyta az I. fokon hozott határozatot, elutasította a szervezet vezető tisztségviselőinek kitiltásáról szóló jegyzői határozatot. A tájékoztató erről a döntésről  ITT olvasható.

A Dunaferr kollektív szerződésének jogtalan felmondása ügyében is pert nyertek  a Dunaferr DV. Vasas Szakszervezeti Szövetség vezetői, amiről ITT található bővebb információ.

Az igazság, ha lassan is, de győzedelmeskedik! Hajrá Vasas!