kongr 05 19Május 19-én a Vasas Szakszervezeti Szövetség megtartotta éves munkakongresszusát. A küldöttek egyhangúan elfogadták az elnökség tevékenységi beszámolóját, a 2022-es költségvetést, valamint az előző év pénzügyi beszámolóját.
Mindenképpen pozitívum, hogy a Vasas anyagi helyzete stabil, a taglétszám csökkenését sikerült megállítani és stabilizálni. Ezzel azonban nem lehetünk elégedettek, szervezettsegünket erősíteni akarjuk a jövőben!
A nap végén elismerésként és köszönetként kitüntetéseket adtunk át azoknak a kollégáknak, akik tevékenységükkel a legtöbbet tették a tagtársaikért, a közösségükért.