2021. augusztus 24-25.-én a Vasas Szakszervezeti Szövetség Balatonfüreden megtartott szakmai konferenciáján volt a záróeseménye az előző hetekben a facebook oldalunkon folytatott mini kampánynak. A kampány apropója annak az egy éves évfordulója volt, amikor tavaly augusztus 14-én Evgeny Tankhilevich minden előzmény nélkül felmondta a Dunaferr Társaságcsoport Kollektív Szerződését.  Balatonfüreden több mint 30 cég Vasas alapszervezetének képviseletében voltak jelen az ország minden térségéből tisztségviselőink, akik egy molinóra írt üzenettel biztosították szolidaritásukról  a Dunaferr dolgozóit és a Dunaferr DV. Szakszervezeti Szövetség vezetőit, akiket tavaly decemberben méltatlan és törvénysértő módon távolítottak el a gyárból.

Az eseményhez kapcsolódó Vasas sajtóközlemény ITT olvasható!