gyertya2Fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és tisztelték, hogy Palotás Károly a volt Ganz Acélszerkezeti Rt. Mátranováki Gyár (később Bombardier  Kft., Alstom) Vasas alapszervezetének 2009-ben nyugállományba vonult  titkára 73 éves korában elhunyt.

Palotás Károly 1967. óta volt szakszervezetünk tagja, elkötelezett, a közösséget kedvelő, azért tenni akaró tisztségviselőként ismerhettük. Több évtizedes szakszervezeti munkáját Szövetségért Érdemérem és Teszársz Károly Emlékérem kitüntetéssel ismertük el, emlékét tisztelettel és kegyelettel megőrizzük, nyugodjon békében!

„mélybe csak tested merült el,
csak ő tűnt el a föld alatt,
de lényed lényege ezer felé
szóródva is köztünk maradt.”

(Keszei István)