A Vasas Szakszervezeti Szövetség - teljes ellátást nyújtó - balatonalmádi Vasas Üdülője, július 1-től szeptember 30-ig fogad vendégeket. Szakszervezetünk - nem üzleti céllal működtetett – üdülőjében, kedvezményesen a Vasas Szakszervezeti Szövetség aktív és nyugdíjas tagjai, valamint azok közvetlen hozzátartozói üdülhetnek. A gyermekbarát környezet kiválóan alkalmas családi üdülésekre. Az üdülőben nem szakszervezeti tagok üdültetése is lehetséges a megengedett mértékig, a magasabb költségtérítés megfizetése mellett. A részletes tájékoztató ITT, a jelentkezési lap, pedig ITT található.