A Vasas Szakszervezeti Szövetség és a Magyar Járműalkatrészgyártók Országos Szövetsége közös uniós forrásból finanszírozott, „VÁLTSUNK BIZTONSÁGOSRA! – munkavédelem a járműiparban elnevezésű projektje a munkahelyi biztonságért és egészségért, a közúti gépjármű és egyéb jármű gyártása ágazatokban kíván megfelelő tájékoztatást adni a munkavédelmi jogokról és kötelezettségekről. Ennek a projektnek a zárásaként rendezzük meg október 24-én, Balatonszárszón a konferenciánkat, amely a munkavédelmi tudásunkat szélesíti és beszámol az elért eredményekről. Az esemény meghívója itt található. A rendezvényre legkésőbb 2019. október 15-ig várjuk a jelentkezéseket.