A Ganz Mérőgyár Kft. Vasas Szakszervezetének - teljes ellátást nyújtó - balatonalmádi üdülője az idén is várja a vendégeket május 1. és szeptember 30. között. Az üdülő Balatonalmádiban a 71. számú útról jól megközelíthető helyen van, a vasút- és buszállomástól 15 perces sétával elérhető. A Vasas Szakszervezeti Szövetség aktív és nyugdíjas tagjai, valamint azok közvetlen hozzátartozói kedvezményesen nyaralhatnak az Almádi üdülőben, ami SZÉP kártya elfogadóhely! Bővebb információkat az üdülés feltételeiről itt olvashattok. A jelentkezési lapot pedig innen lehet letölteni.